Informacje prawne

INFORMACJA PRAWNA: REGULAMIN

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 
Całe ryzyko i odpowiedzialność za korzystanie z tej witryny spoczywa na osobach ją odwiedzających. «Willa Kraków» nie gwarantuje, że w serwisie nie znajdują się treści wirusowe, które spowodują uszkodzenie oprogramowania i elektronicznego sprzętu komputerowego. Nasz dom opieki nie gwarantuje, że informacje zawarte w zasobie odpowiadają rzeczywistości w momencie przeglądania. «Willa Kraków» nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne skutki, jakie mogą Cię spotkać w wyniku korzystania z niniejszego serwisu.
 

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

 
Wszelkie prawa do informacji, materiałów (z wyjątkiem zdjęć z bezpłatnych zasobów) i tekstów zawartych na naszej stronie internetowej należą do firmy «Willa Kraków». W związku z tym żadne materiały zawarte na tej stronie nie mogą być wykorzystywane ani przekazywane osobom trzecim w celach zarobkowych bez uprzedniej pisemnej zgody «Willa Kraków». Materiały zawarte w tym serwisie możesz przeglądać i drukować na własny użytek i/lub w celu podjęcia decyzji o zamówieniu usług gerontologicznych lub rehabilitacyjnych.
 
Zabronione jest umieszczanie linków do naszej strony internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody «Willa Kraków».
 

USŁUGI I CENY

 
Wszelkie informacje zawarte na stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie są wyczerpujące. Podane ceny są zalecane i mogą odbiegać od cen obowiązujących w pensjonacie dla osób starszych za usługi świadczone na terenie Rzeczypospolitej Polskiej — koszt może ulec zmianie w każdym czasie.
 

PRYWATNOŚĆ

 
Więcej informacji na temat prywatności znajdziesz w Polityce Prywatności «Willa Kraków».
 

LINKI

 
Niniejsza witryna nie zawiera łączy do witryn stron trzecich, które nie są powiązane z tą witryną. W żadnym wypadku «Willa Kraków» nie ponosi odpowiedzialności za treść, wykorzystanie lub dostępność witryn stron trzecich. W przyszłości linki do witryn stron trzecich będą udostępniane wyłącznie dla Twojej wygody, bez żadnych gwarancji ze strony firmy. Wszelkie linki osób trzecich do tej witryny muszą być udostępnione za uprzednią pisemną zgodą «Willa Kraków».
 

DANE KONTAKTOWE WILLA KRAKÓW

 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakwaterowania w pensjonacie dla osób starszych i kosztów profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób neurologicznych, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.
 
W przypadku ogólnych pytań dotyczących firmy «Willa Kraków», obszarów naszej działalności oraz popularnych usług prosimy o kontakt pod numerami telefonów podanymi w bloku Kontakty.